خدمات سئو

خدمات سئو بسیار متنوع هستند. در صورتی که مایلید سایت شما بصورت کامل سئو شود، فرم سفارش سئو را پر کنید. در صورتی که بودجه ی کمتری دارید یا مایلید سایت شما از یک نقطه نظر خاص بهینه سازی شود می توانید خدمات زیر را بصورت جداگانه جهت بهبود سئوی سایت خود سفارش دهید :

1- حذف لینک های خراب و شکسته ی سایت و صفحات دارای خطای 404

یکی دیگر از خدمات سئو ی ما شناسایی و حذف لینک ها و پیوندهای شکسته و اشتباه در وب سایت شماست. وجود لینک های شکسته و یا وجود خطاهای 404 اعتبار سایت شما را در نگاه موتور جستجوی گوگل کم می کند. به اصطلاح گوگل سایت شما را یک سایت شلخته دانسته که کمتر بکار بازدید کننده ها خواهد آمد و در نتیجه ان را کمتر به جستجوگران معرفی خواهد کرد. جهت سفارش شناسایی و حذف لینک های شکسته سایتتان تماس بگیرید.

4- اختصاص سایت شما به یک کشور خاص

در صورتی که مخاطبان سایت شما انسان های یک کشور خاص هستند می توانید با استفاده از خدمات سئو ما آن را به گوگل منتقل کنید. با اینکار سایت شما در جستجوهای افرادی که در کشورهای متفرقه هستند کمتر به افراد نشان داده می شود و به عوض در کشوری که مایلید در رتبه های بالاتر و بهتری به جستجوگران نشان داده خواهد شد. البته گوگل تضمینی در این زمینه ارایه نداده و در صورت احساس نیاز این تغییر را لحاظ خواهد کرد. جهت اختصاص سایت خود به یک کشور خاص تماس بگیرید.

5- نمایش نقشه محل دفتر کار شما در نتایج جستجو

اگر مایلید نقشه محل سکونت یا کار شما به جستجوگران در سایت گوگل نمایش داده شود می توانید از این دسته از خدمات سئو ما بهره بگیرید. جهت سفارش سرویس نمایش نقشه محل در نتایج جستجوی گوگل تماس بگیرید.